Thursday, 29 June, 2017

Aplikacioni i javës

Aplikacioni i javës

A jeni të pasionuar në ndryshimin e shpeshtë të prapavijës së ekranit tuaj?Aplikacioni jonë i javës këtë radhë është Wallpapers nga Google.Ky aplikacion ju lejon...

Këtë javë, në rubrikën tonë të përjavshme "Aplikacioni i javës" do të prezantojmë aplikacionin e quajtur Web video Caster.Web video Caster është një aplikacion që...
video

Më në fund Super Mario është në Play Store, një lojë e thjesht dhe argëtuese që luhet me prekje të ekranit, por jo sikurse loja...
11,521FansaPëlqeje
62NdjekësNdjek
2,482AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com