Saturday, 19 August, 2017
Autorët Postime nga Ardit Sylka

Ardit Sylka

7 POSTIME 0 KOMENTET

Zëdhënësi i Microsoft David Dennis thotë " Ne nuk e kemi vetëm një buton, por janë 400 makina që rifreskohen" . Windows 10 po lansohet...

Në shtator të këtij viti pritet lancimi i smartphonit iPhone 8 i cili do të vijë me shumë të rreja ku prej tyre do...

Apple planifikon që në lancimin e radhës të modelit të ri, iPhone 8, i cili pritet të jetë në shtator të kë këtij vitit,...

Në më pak se një javë Apple ka publikuar iOS 10.3 me më shumë se 100 vrima të mbyllura dhe me siguri më të...

Samsung i ka prezantuar smartphone-t e ri Galaxy S8 dhe Galaxy S8+ javën e kaluar, këtë radhë Samsung vjen me ekran më të madh...

Nëse po shikoni që të kurseni para në elektronikë, është mirë që të konsideroni të bleni produkte elektronike të cilat janë të rinovuara. Shumë...

Në shtator të këtij viti pritet të lansohet iPhone 8 nga Apple e cila pritet të vijë me 3 versione për përdoruesit e saj. Apple...