Saturday, 19 August, 2017
Autorët Postime nga Gramos Sfishta

Gramos Sfishta

16 POSTIME 0 KOMENTET

A jeni të pasionuar në ndryshimin e shpeshtë të prapavijës së ekranit tuaj?Aplikacioni jonë i javës këtë radhë është Wallpapers nga Google.Ky aplikacion ju lejon...

A ke një iPad dhe dëshiron të instalosh Whatsapp në të?Nëse po, atëherë këtu ju shfaqim se si të instaloni Whatsapp në iPad.1.Merrni .ipa...

Apple ka bërë një porosi të madhe të ekranëve të lakuar OLED nga Samsung, bazuar në shumë raporte që burojnë nga zinxhiri aziatik i...

Ne jetojmë në botën ku shumica e smartphonëve kushtojnë mes 200 deri 800$. Ka një zgjedhje të madhe të modeleve në mes të këtyre çmimeve,...

Ka kohë që është raportuar se Samsung do të risjell Samsung Galaxy Note 7 në treg, si smartphone të rinovuar.Në fillim Samsung e kishte mohuar...

Nëse ende nuk e keni përdorur Coratanan në Xbox One, Microsift do të dëshironte që ta provoni.Si pjesë e Xbox One creators update, asistuesi...

Një raport i ri i publikuar thekson se në internet së bashku me rritjen e numrit të përdoruesve të VPN është rritur edhe numri...

Microsoft po hyn në konkurrencën e kamerave për argëtim, me një aplikacion për iOS të quajtur Sprinkles, që tashmë është shfaqur tek kategoria "new apps...

Jo, ju nuk jeni mosbesues. Nga hajdutët e xhepave e deri tek malwaret. Smartphoni juaj është gjithmonë nën rrethim. Sulmuesit dinak ndryshojnë vazhdimisht taktikat me...

Interneti këto ditë është i mbushur me lajme të shumta rreth smartphonit më të ri të samsung, pra për samsung galaxy S8. Nga shumë njerëz...

Tesla tashmë është më e madhe se Ford, kompania amerikane që prodhon vetura elektrike por jo vetëm, të Hënën në bursa e ka tejkaluar Ford-in,...

Secili që ka smartphone e ka edhe frikën në vete që mos po përgjohet nga ndokush përmes smartphonit.Fillimisht duhet të themi që askush nuk...