Wednesday, 16 August, 2017

Dhuratë

Dhuratë
video

Sigurisht që të gjithë në shtëpi apo banesë kanë pika të zeza me teknologjinë e tanishme Wi-Fi. Megjithatë me përmirësimin e teknologjisë edhe Router-at...
video

Në bashkëpunim me Mega-Electronics kemi përsëri një dhuratë për lexuesit tanë, andaj për të qenë fitues potencial klikoni mbi linkun e më poshtëm dhe...

Dhurata e radhës është mundësuar nga shitorja “Mega-Electronics”, për një nga lexuesit e portalit tonë apo fansit të Mega-Electronics.E gjitha qe duhet të bëni për të...

Dhurata është mundësuar nga një dashamirë dhe fans i ynë, Alp Kasemi, i cili dërgoj ketë mbrojtës shumë funksional për t’i dhuruar njërit prej lexuesve...
11,503FansaPëlqeje
62NdjekësNdjek
2,573AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com