SHPËRNDAJE

Intex sot ka njoftuar për lançimin e tabletit të ri i quajtur “iBuddy Connect” i cili njëkohësisht përkrah GSM SIM kartelën.

Ky tablet karakterizohet me specifika si në vijim;

 • 7 inç ekrani kapacitiv
 • Procesor 1 GHz
 • RAM 512 MB DDR3
 • Sistemi Operativ Android 4.0.4
 • Përkrahë GSM SIM
 • Kamera e pasme 2 megapixel
 • Wi-Fi (802.11 b / g / n) dhe Bluetooth
 • 4 GB hapësirë të brendshme që mund të rritet deri në 32 GB nëpërmjet mikro-SD slot kartelës
 • HDMI port
 • Në dispozicion në ngjyra të bardhë dhe kafe |ameble| [divider top=”0″]
SHPËRNDAJE
 • besi

  A ka naj qmim per kete paisje?

  • Sabna

   edhe me pas cmimin, nkosove se gjen per shitje.