LAJME
Në Kategorinë

Thashetheme

LG Nexus 7 0

Google Nexus 7 do të prodhohet nga LG

Modeli i fundit i serisë tani më të njohur globalisht Nexus, Google Nexus 6 është prodhuar nga Motorola, ndërsa versionet e mëparshme janë bërë nga

March 19, 2015 Lajme, Thashetheme
Oppo Smartwatch 0

Smartwatch i ardhshëm i Oppo-së me bateri që rimbushet brenda disa minutave

Shumë kompani kohëve të fundit janë përqendruar në pajisje smartwatch, sigurisht për atë se kjo do të përdoret shumë në të ardhmen. Pajisje të tilla deri

March 09, 2015 Lajme, Smartwatch, Thashetheme
Samsung memory 0

Samsung do të jetë furnizues i memorieve DRAM për iPhone 6S

Apple iPhone 6S nuk pritet të dal në treg me herët se muaji shtator i këtij viti, edhe pse kemi dëgjuar thashetheme të ndryshme sa i

February 24, 2015 Lajme, Thashetheme
Samsung Galaxy S6 0

Rrjedhin çmimet të Samsung Galaxy S6

Siç është paralajmëruar dje, versionet e ndryshme të modelit Samsung Galaxy S6, pritet të prezantohen në ngjarjen “ Samsung Galaxy Unpacked 2015″ e cila do

February 03, 2015 Lajme, Thashetheme
Softcard 0

Google në bisedime për blerjen e shërbimit për pagesa Softcard

Kompania Google thuhet se është duke menduar në blerjen e një shërbimi për pagesa. Për ketë kompani kjo nuk është diçka e re, kur dihet

January 19, 2015 Lajme, Thashetheme
LG-G4-Jermaine-Smit-concept-5 0

Së shpejti pritet të prezantohet LG G4, një TOP pajisje

Dy javë më parë ishte publikuar një raport në lidhje me pasardhësin  e modelit LG G3, LG G4 i cili duke u bazuar në harduerin

January 16, 2015 Lajme, Thashetheme
iPhone 6s 0

Shfaqen karakteristikat e para të iPhone 6S dhe 6S Plus

Përderisa jemi në fillim të vitit si dhe është po thuajse shumë herët të flasim për modelet e reja të iPhone-ve nga Apple, tashmë kanë

January 15, 2015 Lajme, Thashetheme
LG-G-Flex-2-poster 0

Posterat e LG-së konfirmojnë lansimin e LG G Flex 2 në CES 2015

Thashethemet e fundit premtonin se gjenerata e dytë e smartphone-it G Flex do të vij këtë javë në ngjarjen CES, ku tani posterat e vendosur nga LG

January 05, 2015 CES, Lajme, Thashetheme
LG 8K TVs 0

LG dhe Sony në CES 2015 pritet të prezantojnë TV me rezolucione 8K

Consumer Electronics Show (CES) fillon javën e ardhshme, dhe sipas një raporti të fundit, të dy LG dhe Sony pritet të prezantojnë modele të reja të televizioneve

January 02, 2015 CES, Lajme, Thashetheme, TV & Multimedia
LG-G4-Jermaine-Smit-concept-5 0

LG G4 mund të vijë me lapsin “G Pen” për të sfiduar Galaxy Note 4

LG G3 pa dyshim ishte një nga smartphone-t më të mirë që u lansua në vitin 2014, kurse ketë vit pritet diçka edhe më e mirë

January 02, 2015 Lajme, Thashetheme
SONY CES 2015 0

Sony thuhet se do të sjellë një tablet 12.9-inç super të hollë

Sony mund të vij me disa surpriza gjatë ngjarjes CES 2015, që pritet të nis në fillim të javës së ardhshme. Tani për tani thuhet

December 29, 2014 CES, Lajme, MWC, Thashetheme
HTC One M8 0

Ja karakteristikat e fundit të smartphone-it HTC One M9

Kemi dëgjuar thashetheme të shumta rreth smartphone-it të ardhshëm të HTC-së, duke ofruar përafërsisht atë se si pritet të jenë karakteristikat e këtij modeli. Tani,

December 22, 2014 Lajme, Thashetheme
Lart Copyright © 2012-2013 - ameble.com - Të gjitha të drejtat e rezervuara. Krijuar nga ameble