LAJME
Në Kategorinë

Video Shpaketim

Canon EOS 600D 0

Video shpaketim: Canon EOS 600D

Pajisja Canon EOS 600D është një kamerë digjitale me 18 megapikselë dhe single-lens reflex, e prezantuar nga Canon më 7 shkurt 2011. Ky model është

Shkurt 24, 2014 Video Shpaketim
LG G2 video shpaketimi 0

Video shpaketim: LG G2

Nëse ju kujtohet LG G2 është prezantuar vitin e kaluar në muajin Gusht. Është një model i smartphone-it nga LG që vjen me platformën Android

Shkurt 17, 2014 Lajme, Video Shpaketim
Wacom Intuos Ballina 0

Video Shpaketim: Tableti Wacom Intuos Small Creative Pen & Touch

E dizajnuar për kreativitet, tableti Intuos Small Creative Pen & Touch mund të përdoret si një tablet me prekje për PC-në tuaj ngjashëm si një tablet i

Nëntor 12, 2013 Lajme, Video Shpaketim
iPhone 5C shpaketimi 0

Video Shpaketim: Apple iPhone 5C

Siç kemi njoftuar disa ditë më parë, Apple ka filluar me shitjen e dy modeleve të reja, iPhone 5S dhe iPhone 5C dhe duke iu

Shtator 23, 2013 Lajme, Video Shpaketim
Acer Aspire S7 3

Video Shpaketim: Acer Aspire S7

Nëse jeni duke hulumtuar për të blerë një laptop Ultrabook me Windows 8 dhe nëse çmimi për ju nuk ka shumë rendësi, atëherë iu rekomandojmë Acer

Shtator 06, 2013 Lajme, Video Shpaketim
HTC Butterfly shpaketimi 0

Video Shpaketim: HTC Butterfly

Nëse jeni në mëdyshje se cilin nga smartphone-t të bleni atëherë shikojeni videon në vijim në të cilen kemi publikuar shpaketimin e smartphone-it HTC Butterfly.

Korrik 11, 2013 Video Shpaketim
Samsung Galaxy S4 Unboxing 0

Video Shpaketim: Samsung Galaxy S4

Nëse keni vendosur për të blerë smartphone-in më të ri Galaxy S4 nga Samsung, dhe jeni kureshtar ta dini se si duket dhe se çfarë vjen në

Qershor 26, 2013 Video Shpaketim
Maxell AIR Voltage Wireless QI 0

Video Praktike: Maxell AIR Voltage Wireless QI

Video Shpaketim: Maxell AIR Voltage Wireless QI Më siguri se keni dëgjuar për teknologjinë e mbushjes se smartphone-it pa tela, ndoshta edhe ju posedoni një smartphone

Acer W700 ballina 0

Video Shpaketim: Acer Iconia W700

Nëse keni vendosur për blerjen e një tableti-PC si Iconia W700 nga Acer, dhe nëse jeni kureshtar të dini se çfarë ka brenda paketës së tij,

Maj 17, 2013 Video Shpaketim
iPad mini shpaketim 0

Video Shpaketim: iPad Mini

Nëse keni vendosur për blerjen e një iPad Mini nga Apple, dhe nëse jeni kureshtar të dini se çfarë ka brenda paketës së tij, në

Prill 25, 2013 Video Shpaketim
Lart Copyright © 2012-2013 - ameble.com - Të gjitha të drejtat e rezervuara. Krijuar nga ameble