Monday, 21 August, 2017

Makina dhe Mjete

Makina dhe Mjete

Duke filluar nga viti 2019 , Volvo do të përfundoj thjesht me motorë me djegie.Volvo do të jetë prodhuesi i parë i makinave që tërësisht...

Sot makinat larëse janë shumë të rëndësishme kur është fjala për larjen e rrobave, mirëpo çfarë funksioni tjetër mund të kryejnë? Gjatë ngjarjes InnoFest...

LG është duke punuar në disa teknologji të reja interesante. Njëra nga këto teknologji është një makinë larëse që pritet të lajë rrobat pa...
11,498FansaPëlqeje
64NdjekësNdjek
2,585AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com