Thursday, 24 August, 2017

Audio

Audio

Kur është fjala për kufje (headphones) që përdoren kryesisht për lojëra, fansat e këtyre ndoshta me shumë i njohin markat si Turtle Beach, Razer dhe Steelseries....
11,494FansaPëlqeje
64NdjekësNdjek
2,593AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com