Tuesday, 22 August, 2017

Kompani

Kompani

Microsoft është duke planifikuar që të shtoj opsionin e dhurimit të lojrave tek përdoruesit e Xbox One. Me këtë opsion ti mund të blesh...

Është Korrik, që do të thotë se shkolla në Shtetet e Bashkuara do të filloje. Gjiganti i Teknologjisë Microsoft është I pari që ofron zbritjet...

Duke filluar nga viti 2019 , Volvo do të përfundoj thjesht me motorë me djegie.Volvo do të jetë prodhuesi i parë i makinave që tërësisht...

Çfarë është një OnePlus 5? OnePlus 5 është produkti më i fundit i OnePlus Kompanisë. Ka një ekran Full HD me 5.5 inç, një procesor...

Sipas dy ekipeve të kompanive të njohura analistike të cilat kanë sjellur pikëpamjet e tyre rreth asaj se qfarë mund të presim në modelet...

Ky është një moment historik për kompaninë Google. Për herë të parë pas shumë dekada, Android u emërua si sistemi operativ më i përdorur,...

Përderisa BlackBerry po tenton të ringjallet si një kompani softueri, kjo nuk e ka penguar kompaninë të vendos emrin e saj në smartphone Android të...

Duke lënë problemet me eksplodimet e Note 7, Samsung po vazhdon të sjellë smartphone të rinj me dizajn unik dhe me karakteristika unike.Samsung Galaxy...

Ashtu siç edhe është pritur, Google ka njoftuar se ka mbyllur Google Map Maker. Kompania thotë se do të vazhdoj të sjell Map Maker si...

Si duket Verizon Wireless do të jetë pronar i ri i kompanisë Yahoo, marrëveshja mes dy kompanive pritet të zyrtarizohet sot.Sipas një raporti të fundit,...

Xiaomi ka konfirmuar zyrtarisht planet e saj për një ngjarje të madhe që mbahet më 27 Korrik, pas thashethemeve se një produkt i ri do...
video

Gjiganti Apple u themelua 40 vjet më parë, më 1 prill 1976 nga i ndjeri Steve Jobs, Steve Wozniak dhe Ronald Wayne.Kompania ka festuar...
11,496FansaPëlqeje
64NdjekësNdjek
2,589AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com