Softuer & Aplikacione

Softuer & Aplikacione

Çfarë është një OnePlus 5? OnePlus 5 është produkti më i fundit i OnePlus Kompanisë. Ka një ekran Full HD me 5.5 inç, një procesor...

Besoni apo jo, por çdo kompjuter i lidhur me internet është i prekshëm ndaj sulmeve kibernetike. Me më shumë para në rrezik dhe shkelje të...

Zëdhënësi i Microsoft David Dennis thotë " Ne nuk e kemi vetëm një buton, por janë 400 makina që rifreskohen" . Windows 10 po lansohet...

Microsoft po hyn në konkurrencën e kamerave për argëtim, me një aplikacion për iOS të quajtur Sprinkles, që tashmë është shfaqur tek kategoria "new apps...

Si pjesë e përditësimeve mujore të muajit Prill, përdoruesit e smartphone-ve Pixel dhe Nexus morën një surprizë. Google ka publikuar versionin Android 7.1.2 Nougat së...

Bixby pritet të jetë pika kryesore në shitjen e serisë Galaxy S8, asistenti virtual i Samsung-ut tani nuk është diçka ekskluzive vetëm për seritë...

Ky është një moment historik për kompaninë Google. Për herë të parë pas shumë dekada, Android u emërua si sistemi operativ më i përdorur,...

Kur hapni aplikacionin Netflix Në Windows 10 shfaqet menjëherë një ndërfaqe e cila reklamon opsionin e ri "Download and Go."Netflix tashmë ka filluar transmetimin...

Google Maps tashmë ju ofron opsionin për të ruajtur dhe shpërndare vendndodhjen tuaj dhe të makinës tuaj me të tjerët.Ky opsion u ofrua në...
video

Më në fund Super Mario është në Play Store, një lojë e thjesht dhe argëtuese që luhet me prekje të ekranit, por jo sikurse loja...

Dy ditë pas lëshimit të versionit beta për zhvilluesit, Apple tani ka lëshuar versionin iOS 10 beta 2 për të gjithë përdoruesit publik. Nëse dëshironi të...

Samsung ka lëshuar një përditësim të ri të softuerit për smartwatch-in e tyre të fundit, Samsung Gear S2, përditësimi ky që sjell një sërë...
11,504FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
2,524AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com