Friday, 18 August, 2017

Siguri

Siguri

Besoni apo jo, por çdo kompjuter i lidhur me internet është i prekshëm ndaj sulmeve kibernetike. Me më shumë para në rrezik dhe shkelje të...

156 sirenat e Dallasit vazhdimisht përdoren për të të paralajmëruar kushte të rënda atmosferike apo tornado. U desh që inxhinierët ti fiknin sirenat manualisht...

Në më pak se një javë Apple ka publikuar iOS 10.3 me më shumë se 100 vrima të mbyllura dhe me siguri më të...
11,502FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
2,576AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com