Monday, 21 August, 2017

CeBIT

CeBIT

Preferoni që telefoni juaj i mençur të jetë iPhone, por keni dëshirë që në kalendarin e Google të mbani listën e ngjarjeve dhe të...

Mbështetja e bizneseve të reja të bazuara në teknologji dhe inovacion përmes këshillëdhënies së ofruar nga inkubatori i Innovation Centre Kosovo, grantet e dhëna...

Ngjarja me e madhe për Teknologji në Europë CeBIT është hapur zyrtarisht në qytetin gjerman të Hanoverit.Kancelarja gjermane Angela Merkel të dielën në mbrëmje ka...

Ngjarja CeBIT paraqet një prezantim të plotë të produkteve të reja rreth Teknologjisë së Informacionit, e cila gjithashtu bashkon kompanitë të mëdha të cilat ketë...

Ndërmarrësi i suksesshëm nga Kosova, Kushtrim Xhakli që njihet për pasionin e tij me inovacionin dhe tregjet e reja, dhe si themelues i Fast Europe Ventures...

 Fujitsu Lifebook ka lansuar serien e laptopëve "LIFEBOOK E-Series" në ngjarjen CeBIT që po mbahet në Gjermani. Formacion i ri vjen në tri shije:...

Për njerëzit që jetojnë në vendet industriale dhe të zhvilluar, qasja në ujë të pastër nuk është problem për shkak të kujdesit mirëpo...

 Huawei në panairin CeBIT do të prezantoj sistemin HD për video-konferenca, Huawei TE30. Huawei TE30 është një sistem më kamerë, mikrofon dhe kodek (codec) të...

 Panairi tregtar më i madh në Evropë për teknologji, CeBIT 2013 fillon nesër nga data 5 dhe zgjatë 4 ditë (deri me 9 mars) në një...

 Në kuadër të angazhimeve të shumta për promovimin e industrisë të TIK, STIKK mundësoi serish pjesëmarrjen e kompanive kosovare ne panairin me të madh...

 Mbeturinat nga Kongresi Botëror i Celularëve në Barcelonë kanë filluar të pastrohen, kurse tani ne po bëhem gati se çfarë do të ofroj ngjarja...
video

NaVorro Bowman made his first appearance in practice at OTAs this week and he said it feels good to be able to back...
11,499FansaPëlqeje
64NdjekësNdjek
2,585AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com