Thursday, 17 August, 2017

Google I/O

Google I/O

Gjiganti Google ka njoftuar të martën se regjistrimi për ngjarjen e tyre I/O 2016 do të fillojë nga data 8 Mars dhe do të vazhdoj deri...
11,502FansaPëlqeje
63NdjekësNdjek
2,573AbonentëAbonohu

Video Javore

Shikoni gjirafa videot ne SMART TV Videot zyrtare: https://ameble.gjirafa.com