Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "128GB"

Etiketa: 128GB

SanDisk ketë vit me plotë krenari u është bashkuar turmave të prodhuesve të smartphone-ve dhe tabletve në Kongresin Botëror për pajisje Mobile që po mbahet...