Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "4G LTE"

Etiketa: 4G LTE

Qualcomm dhe Ericsson kanë lajmëruar së bashku se kanë testuar me sukses shpejtësinë LTE Cat10 450 Mbps në pajisjet më të fundit.Kjo shpejtësi e...

Posta dhe Telekomi i Kosovës ka nënshkruar sot kontratën për implementimin e teknologjisë 4G (LTE), me dy kompani prestigjioze, Alcatel Lucent dhe Nokia Solutions...

Evropianët së shpejti do të jenë në gjendje të qasen në Facebook edhe gjatë fluturimeve me aeroplan.Agjensioni për Siguri i Aviacionit të Evropës këtë...

LG ka njoftuar se kanë arritur të shes mbi 10 milionë pajisje smartphone LTE përreth globit, që është fryt i punës së tyre. Duket...