Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "64-bit"

Etiketa: 64-bit

Intel gjatë një prezantimi në MWC 2014 në Barcelonë ka njoftuar për dy procesorë të ri 64-bit të dizajnuar për smarthphone dhe tablet Android. Procesorët...

Qualcomm ka njoftuar për procesorët e tyre të parë me 64-bit, Snapdragon 410. Procesori më i ri i kompanisë premton që të shfaqet me...

Gjatë një konference për shtyp e caktuar për prezantim të fitimeve për çerekun e tretë të këtij viti, kompania Samsung ka konfirmuar se procesorët...