Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "7 plus"

Etiketa: 7 plus

Samsung i ka prezantuar smartphone-t e ri Galaxy S8 dhe Galaxy S8+ javën e kaluar, këtë radhë Samsung vjen me ekran më të madh...