Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "8K"

Etiketa: 8K

Consumer Electronics Show (CES) fillon javën e ardhshme, dhe sipas një raporti të fundit, të dy LG dhe Sony pritet të prezantojnë modele të reja të...