Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer Aspire V5"

Etiketa: Acer Aspire V5

Acer ka lansuar disa pajisje në një ngjarje të organizuar në Nju Jork, ditën e Premte. Ajo ka lansuar laptop dhe tablet duke përfshirë modelet, Acer...