Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer Aspire V7"

Etiketa: Acer Aspire V7

Acer ka lansuar disa pajisje në një ngjarje të organizuar në Nju Jork, ditën e Premte. Ajo ka lansuar laptop dhe tablet duke përfshirë modelet, Acer...