Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer Iconia A3"

Etiketa: Acer Iconia A3

Kanë mbetur edhe dy ditë para se të filloj ngjarja në IFA në Berlin dhe produkti i parë i cili pritet të publikohet nga...