Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer Iconia W3"

Etiketa: Acer Iconia W3

Kompania Acer sot ka lansuar një bollëk pajisjesh të reja, duke përfshirë Iconia W3 një tablet 8.1 inç me Windows 8, si dhe Liquid S1...