Wednesday, 16 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer Liquid E600"

Etiketa: Acer Liquid E600

Së fundmi, Acer ka zyrtarizuar dy smartphone që pritet të vijnë me çmim mesatar, modelet E700 me 3-SIM kartela dhe E600.Të dy pajisjet vijnë me...