Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer Liquid S1"

Etiketa: Acer Liquid S1

Kompania Acer sot ka lansuar një bollëk pajisjesh të reja, duke përfshirë Iconia W3 një tablet 8.1 inç me Windows 8, si dhe Liquid S1...