Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer Liquid Z3"

Etiketa: Acer Liquid Z3

Acer Liquid Z3 është një smartphone i madhësisë 3.5 inç i cili ka të instaluar sistemin operativ Android 4.2 Jelly Bean dhe si “target”...