Tuesday, 22 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Acer V360"

Etiketa: Acer V360

Si duket Acer është duke punuar ne një smartphone të ri Android, Acer V360 i cili do të vijë me ekran 4.5 inç qHD dhe...