Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Adobe Photoshop"

Etiketa: Adobe Photoshop

Google dhe Adobe po sjellin softuerin Photoshop në laptopa Chromebook.Kompanitë të hënën kanë njoftuar se kanë filluar me lansimin e Adobe Creative Cloud në pajisjet...