Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Alcatel One Touch Hero"

Etiketa: Alcatel One Touch Hero

A është smartphone-i juaj shumë i madh për xhepin tuaj dhe përderisa e nxirrni nga xhepi për tu lajmëruar dhe e ktheni prapë është...