Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Alcatel OneTouch Watch"

Etiketa: Alcatel OneTouch Watch

Alcatel prezantoi ditë më parë specifikat e smartwatch më të ri nga kompania, dhe sot kjo pajisje është prezantuar në CES 2015. Opsioni që...