Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "All new HTC One"

Etiketa: All new HTC One

Siç kemi raportuar edhe me herët, kompania HTC po përgatitet për ngjarjen që pritet ta mbahet më 25 Mars në Nju Jork dhe Londër,...