Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "AMD"

Etiketa: AMD

AMD ka njoftuar sot ditën e daljes në treg të kartës së re grafike AMD Radeon R9 295X2. Karta grafike do të dalë në...

Kompania AMD, sot njoftoi për modelin më të ri FirePro S10000 12 GB të cilin planifikon të fut në linjën e saj të kartelave...

Beteja në mes të AMD-së dhe NVIDIA-së në tregun e kartelave grafike për PC (Kompjuter) ende vazhdon, këtë javë të dyja kompanitë në kohë...