Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Android Jelly Bean 4.1"

Etiketa: Android Jelly Bean 4.1

Sot kompania Samsung ka njoftuar zyrtarisht për tabletin Samsung Galaxy Tab 3 të ri, si dhe për të gjitha detajet e tij. Samsung Galaxy...