Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Android Wear"

Etiketa: Android Wear

Alcatel prezantoi ditë më parë specifikat e smartwatch më të ri nga kompania, dhe sot kjo pajisje është prezantuar në CES 2015. Opsioni që...

Para disa ditësh, Asus ZenWatch doli në Google Play me çmimin 199 dollarë dhe me njoftimin që do të vinte së shpejti. Tani kjo...

LG është duke promovuar smartwatch-in G Watch me një video që shfaq disa nga specifikat kryesore të orës.Videoja prej 54 sekonda tregon disa nga...

Dje kemi parë orën mençur (smartwatch) Moto 360 të lansuar nga Motorola kurse menjëherë pas saj për një pajisje të ngjashëm ka njoftuar edhe...

Në një video të publikuar sot nga Motorola, ku paraqitet ora e mençur (smartwatch) Moto 360, kompania flet me shumë për dizajnin e kësaj...