Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "apk"

Etiketa: apk

Google Maps tashmë ju ofron opsionin për të ruajtur dhe shpërndare vendndodhjen tuaj dhe të makinës tuaj me të tjerët.Ky opsion u ofrua në...

Më në fund Super Mario është në Play Store, një lojë e thjesht dhe argëtuese që luhet me prekje të ekranit, por jo sikurse loja...