Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Apple Developer Website"

Etiketa: Apple Developer Website

Apple ka konfirmuar se uefaqja e tyre Developer Center ishte sulmuar të enjten nga individ të panjohur dhe mbyllja e përkohshme e uebfaqes ka...