Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Apple iPad Air"

Etiketa: Apple iPad Air

Javen e kaluar në eventin e mbajtur në San Françisko, Apple kishte prezantuar modelet e reja iPad mini 2 dhe iPad Air.Që nga sot...