Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Apple iPhone 6"

Etiketa: Apple iPhone 6

Kemi dëgjuar thashetheme të shumta për iPhone 6, si dhe kemi parë një sërë fotografish se si do duket ky smartphone.Tani dy dizajner, Tomas...

Smartphone iPhone 6 i ri pritet të hy në prodhim këtë muaj, Apple pritet të lansoj ketë model në Shtator, dhe si duket kompania ka...

Apple gjatë këtij viti pritet të lansoj dy modele të iPhone 6, një me një ekran 4.7 inç, kurse tjetri me 5.5 inç, mirëpo më herët është...