Thursday, 17 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Assassin’s Creed Unity"

Etiketa: Assassin’s Creed Unity

Ubisoft gjatë fundjavës ka konfirmuar se loja e ardhshme e tyre e serisë Assassin’s Creed do të luhet në kohën e Revolucionit Francez dhe do të...