Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Assassin’s Creed"

Etiketa: Assassin’s Creed

Ubisoft ka lëshuar një version të veçantë të lojës Assassin's Creed: Pirates për shfletuesin Internet Explorer, loja është krijuar duke përdorur HTML, grafikën WebGL dhe JavaScript.Ky...

Ubisoft gjatë fundjavës ka konfirmuar se loja e ardhshme e tyre e serisë Assassin’s Creed do të luhet në kohën e Revolucionit Francez dhe do të...