Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Asus"

Etiketa: Asus

Që nga tani, mund të fillojnë para-porosit për modelin Asus C201 Chromebook për vetëm 169$.Asus C201 Chromebook përmban ekranin 11 inç i cili ofron...

Asus ka lansuar smartphone-in Asus ZenFone 2 në Indi i cili do të shitet përmes shitësit në internet Flipkart në Indi.Asus ZenFone 2 vjen...

Asus sot njoftoi se pajisja e re Asus VivoWatch, pritet të prezantohet zyrtarisht më vonë gjatë kësaj javë në Milano të Italisë.Trupi i Asus...

ASUS pas prezantimit të smartphone-it Zenfone 2, ata kanë vazhduar me smartphone-in tjetër të dedikuar për fotografi Zenfone Zoom. Ky është një smartphone i pajisur me 10...

Gjatë panairit tregtar për teknologji CES 2015 në Las Vegas, udhëheqësi i ASUS-it, Johnny Shih, ka thënë se ASUS tashmë shet për çdo muaj nga 1.5 milionë...

Videot ngacmuese nganjëherë janë të mira. Janë të mira sepse ta japin një paraqitje të shkurtër të një produkti të ri para se të...

Para disa ditësh, Asus ZenWatch doli në Google Play me çmimin 199 dollarë dhe me njoftimin që do të vinte së shpejti. Tani kjo...

Pak ditë para ngjarjes së ardhshme për teknologji IFA 2014 gjatë së cilës mund të paraqiten shumë pajisje të reja dhe gjithashtu dizajne të reja...

Thashethemet e fundit janë se kompania Asus po planifikon të lansoj një smartwatch me Android Wear me një çmim të lirë. Sipas një raporti nga...

Asus ka prezantuar modelin e ri Zenbook NX500 4K Ultrabook i cili vjen me ekranin 15.6 inç me rezolucion 4K, 3840 x 2160 piksela...

Në eventin Computex 2014, Asus prezantoi pajisjen Asus FonePad 8, të cilën kompania e përshkruan si një tablet 8 inç që ka funksionalitetin e...

Gjiganti Google po përgatitet për lançimin e tabletit të ri 8-inç për muajin Prill raporton DigiTimes duke cituar burimet nga Tajvani (bazuar në zinxhirin...