Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Automjete"

Etiketa: Automjete

Tesla tashmë është më e madhe se Ford, kompania amerikane që prodhon vetura elektrike por jo vetëm, të Hënën në bursa e ka tejkaluar Ford-in,...

Apple sot zyrtarisht ka njoftuar për Apple CarPlay, të cilët bashkë me prodhuesit kryesorë të automjeteve që përfshinë Ford, Ferrari dhe Mercedes-Benz, do të...

Google sot në mëngjes në një blog të tyre ka shpalosur planet e saj për platformën e tyre Android që pritet të integrohet në...