Thursday, 24 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "BarCamp Prishtina"

Etiketa: BarCamp Prishtina

Edicioni i radhës i BarCamp Prishtina, sponsorizuar nga IPKO Foundation dhe që është i gjashtëmbëdhjeti me radhë, do të mbahet më 24 tetor 2013...

Janari nisi më ngadal se zakonisht me aktivitete por ajo që ju ka munguar rikthehet sërish me edicionin e saj të parë për vitin...

Arianit Dobroshi, Bernard Nikaj e Benjamin Murran ishin folësit e ftuar në edicionin e tetë të Barcamp Prishtina të organizuar këtë vikend nga IPKO...

Më 8 Dhjetor (e shtunë) në Teatrin ODA në Pallatin e Rinisë, në Prishtinë, do të mbahet BarCamp-i i nëntë i radhës nga ora...