Monday, 21 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Beats"

Etiketa: Beats

Kompania Apple, blerjen e Beats e kishte bërë për disa arsye: Së pari, ardhjen e Dr Dre dhe Jimmy Iovine nën ombrellën e tyre. Së...

Disa javë më parë kemi njoftuar së Apple dhe Beats janë në bisedime për të arritur një marrëveshje në blerjen e Beats. Tani Apple...

Beats, të gjithë e dimë se prodhojnë kufje (dëgjojse për vesh), por se fundmi ata kanë nisur edhe shërbimin për muzikë streaming që mund...