Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Bentley"

Etiketa: Bentley

Është njoftuar se prodhuesi i automobilave luksoz Bentley dhe prodhuesi i smartphone-ve luksoz Vertu janë bashkuar që për pesë vitet e ardhshme të prodhojnë një...