Friday, 18 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Bungie"

Etiketa: Bungie

Loja e re Destiny e zhvilluar nga Bungie dhe publikuar nga Activision ka kushtuar 500 milionë dollarë për tu dizajnuar, zhvilluar dhe shitur. Por Activision ka bërë të ditur se shitjet...