Wednesday, 23 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Burstly"

Etiketa: Burstly

Apple të premten ka blerë kompaninë Burstly, një startup që ofron aplikacionin për testim dhe statistika të aplikacioneve tjera. Kompania Apple ka konfirmuar lajmin për...