Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Call of Duty: Ghosts DLC"

Etiketa: Call of Duty: Ghosts DLC

Loja e fundit Call of Duty: Ghosts DLC ka zgjedhur zërin e reperit të shumë njohur Snoop Dogg. Është paksa e çuditshme dhe qesharake...