Sunday, 20 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Call of Duty"

Etiketa: Call of Duty

Loja e fundit Call of Duty: Ghosts DLC ka zgjedhur zërin e reperit të shumë njohur Snoop Dogg. Është paksa e çuditshme dhe qesharake...