Saturday, 19 August, 2017
Etiketat Postime të etiketuara me "Canon EOS 600D"

Etiketa: Canon EOS 600D

Pajisja Canon EOS 600D është një kamerë digjitale me 18 megapikselë dhe single-lens reflex, e prezantuar nga Canon më 7 shkurt 2011. Ky model...